Stok ve Garanti Bilgilendirme

ÜRÜN STOK BİLGİLENDİRME

 

·         Bazı ürünlerin üretici yada ithalatçı stoklarında tükenmesi, üretici yada ithalatçı firmaların düzenli stok bilgisi sağlayamamasından dolayı ürün tedariğinde ve siparişlerin sevk edilmesinde sorunlar yaşanabilmektedir.

 

·         Sitemizdeki ürünlerin kendi firmamızın imalat ve ithalat haricindeki verilen stok bilgileri üretici ve ithalatçı firmalar tarafından sağlanmaktadır, Siparişlerinizde yer alan ürünlerin üretici yada ithalatçı firmaların stoğunda tükenmesi halinde sizinle irtibata geçilip siparişinizde yer alan ürüne en yakın, benzer ve uygun başka bir ürün önerilecektir. Önerilen ürünü almak istemezseniz, ürün bedelinin veya siparişin tamamı iptal edilir ve her hangi bir kesinti olmadan ücret iade edilir. Veya onay vermeniz halinde aynı tutarda hediye çeki tanımlanır. Bu tip sebeplerden dolayı oluşacak aksaklıklardan dolayı şimdiden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

·         Tedarikçi firmaların yayınlamış olduğu ürün detay, resim ve açıklamalardaki olası hatalardan dolayı teknolojidiyari.com sorumlu tutulamaz. teknolojidiyari.com ürün detay, resim ve açıklamalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar

.

·         www.teknolojidiyari.com ‘da yayınlanan ürün bilgileri ve fiyatlarında tipografik hatalar olabilir, bu tip hatalar oluştuğunda fiyat düzeltme hakkı saklıdır. Müşteri düzeltilen fiyatı kabul etmez ise sipariş iptal edilir.

 

ÜRÜN GARANTİSİ

 

 ·         Aldığınız her ürün minimum 2 yıl olmak şartı ile üretici, distribütör  yada ithalatçı firma garantisi altındadır.